در این دیدار رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین با بیان نقاط مشترک سازمان و کانون کارشناسان رسمی دادگستری اظهار کرد: با توجه به اینکه اعضای کانون کارشناسان رسمی نیز عضو سازمان هستند، مایه بسی افتخار است که حضور اعضای سازمان در نهادها و سازمانهای مختلف موجب بالا بردن توان سازمان در تصمیم گیری های سطح استان میباشد.
دکتر کلهر با اشاره به اینکه مهمترین دغدغه ما مردم و خدمت به آنان میباشد، گفت: اگر بتوانیم بانک اطلاعاتی از پرونده های قضایی مرتبط با مشکلات مهندسین و مردم در خصوص ارائه خدمات مهندسی داشته باشیم، میتوان با اطلاع رسانی و آموزش به اعضا، از بروز مشکلات در ابتدای کار جلوگیری به عمل آوریم تا این موضوعات به محاکم قضایی کشیده نشود.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری در این دیدار نقش نظام مهندسی ساختمان را در موضوعات عمرانی و آبادانی شهر موثر برشمرد و عنوان کرد: کانون کارشناسان به همراه نظام مهندسی ساختمان میتواند در شهر تحول ایجاد کند و باید با معرفی پتانسیل نظام مهندسی ساختمان بیش از پیش نسبت به تاثیرگذاری این سازمان گام برداشت.
علایی افزود: استفاده از تجربیات کانون در شورای حل اختلاف سازمان نظام مهندسی ساختمان میتواند در کاهش شکایات موثر باشد. در همین راستا پیشنهاد می‌گردد با انعقاد تفاهم نامه آموزشی و استفاده از متخصصین این کانون نسبت به افزایش آگاهی مهندسان به مسایل حقوقی اقدام نماییم.
در ادامه اعضای حاضر در جلسه نیز مطالبی را در خصوص هم افزایی و تعامل بیشتر و ایجاد بستر مناسب جهت بهره مند شدن از توانمندی های کانون و سازمان عنوان نمودند.
در پایان رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری قزوین با اهدا لوح تبریک به رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین، حضور وی و سایر اعضای هیات مدیره را نقطه عطفی در روابط بین دو دستگاه برشمرد.

آخرین وضعیت طرح های انتقال آب تهران
بیشتر...