• امروز : پنج شنبه - ۳۰ دی - ۱۴۰۰
 • برابر با : 17 - جماد ثاني - 1443
 • برابر با : Thursday - 20 January - 2022
1

شرایط استخدام معلمان حق التدریس و خرید خدمات اعلام شد

 • کد خبر : 39351
 • ۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
شرایط استخدام معلمان حق التدریس و خرید خدمات اعلام شد
مهارت آموزان برای اطلاع از محل آموزش دوره مهارت آموزی خود و شروع ثبت نام غیرحضوری از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۳۰ آذر ماه تا ۱۲ شب پنجشنبه دوم دی ماه فرصت دارند به سامانه ثبت نام مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان به نشانی ttc.cfu.ac.ir مراجعه کنند.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد تنها مرجع اطلاع رسانی در خصوص مسایل مرتبط با دوره مهارت آموزی، پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان به نشانی https://cfu.ac.ir و پرتال معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی به نشانی https://cfu.ac.ir/moavenateamoozesh است.

مهارت آموزان برای اطلاع از محل آموزش دوره مهارت آموزی خود و شروع ثبت نام غیرحضوری از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۳۰ آذر ماه تا ۱۲ شب پنجشنبه دوم دی ماه فرصت دارند به سامانه ثبت نام مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان به نشانی ttc.cfu.ac.ir مراجعه کنند.

پذیرفته شدگان پس از مراجعه به آدرس فوق در زمان مقرر، از طریق قسمت «ثبت نام و ورود دوره های مهارت آموزی» و با استفاده از «کد رهگیری» و «کد ملی» وارد سامانه شوند و در این صفحه علاوه بر مشاهده مشخصات و رشته، استان و پردیس یا مرکز محل آموزش خود را که یکی از پردیس ها یا مراکز دانشگاه فرهنگیان در کل کشور می باشد مشاهده کنند.

مهارت آموز باید قبل از ورود به فرایند ثبت نام، مدارک ذیل را آماده کند:

اسکن کلیه صفحات شناسنامه

اسکن پشت و روی کارت ملی

اسکن عکس پرسنلی

اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (برای برادران)

اسکن گواهینامه یا دانشنامه مدرک تحصیلی مورد تأیید استان سهمیه خدمتی

اسکن گواهی قبولی در آزمون داخلی برای مشمولین نهضت سوادآموزی

اسکن معرفی نامه استان سهمیه خدمتی (این معرفی نامه بدون کد رهگیری، مهر و امضا فاقد اعتبار است)

اسکن رسید پرداخت اینترنتی شهریه پودمان اول

ب- نحوه پرداخت اینترنتی شهریه دوره مهارت آموزی

مهارت آموزان باید بعد از اطلاع از محل آموزش خود و قبل از بارگذاری مدارک ثبت نام، با مراجعه به آدرس https://hadaf.cfu.ac.ir وارد «سامانه هدف» شده و از طریق «لینک پرداخت» نسبت به واریز مبلغ ۷،۵۰۰،۰۰۰ ریال (معادل هفتصدو پنجاه هزار تومان) اقدام و تصویر رسید آن را در طی مراحل ثبت نام بارگذاری کنند.

تذکر ۱: مهارت آموز موظف است با اطلاع از محل آموزش خود، وارد سامانه پرداخت شهریه شود تا مبلغ شهریه را به حساب پردیس محل آموزش واریز کند.

تذکر۲ : توصیه می شود مهارت آموزان برای جلوگیری از مشکلات سیستمی درپرداخت شهریه، از مرورگر فایرفاکس استفاده کنند. شماره های ۰۲۱۸۷۷۵۱۷۵۶ و ۰۲۱۸۷۷۵۱۴۲۷ مربوط به پاسخگویی در زمینه مشکلات فنی پرداخت شهریه است.

تذکر۳: مهارت آموزان می بایست برای پرداخت شهریه در سامانه هدف، «کد رهگیری را به همراه عدد ۱۴۰۰» به عنوان «نام کاربری» و «کد ملی» به عنوان «رمز» وارد کند (مثال برای کد رهگیری ۸۶۵۴۸۶۶ نام کاربری ۱۴۰۰۸۶۵۴۸۶۶ و رمز عبور ۱۵۵۰۴۶۵۷۱۵ که کد ملی شخص است).

ابلاغ عوارض خروج از کشور/ عوارض مسافر عادی ۴۰۰ هزار تومان شد
بیشتر...

تذکر ۴: مهارت آموز موظف است تا قبل از شروع پودمان دوم، مبلغ باقی مانده شهریه کل دوره مهارت آموزی را در همین سامانه واریز و کد پیگیری آن را تا پایان دوره مهارت آموزی خود حفظ نموده و به محل آموزش خود تحویل دهد (شهریه کل دوره مهارت آموزی ۱۵،۳۳۳،۷۰۳ ریال است و شهریه پودمان اول : ۷،۵۰۰،۰۰۰ ریال و شهریه پودمان دوم : ۷،۸۳۳،۷۰۳ ریال است). مسئولیت عدم پرداخت کامل شهریه تا پایان دوره، بر عهده مهارت آموز است.

ج- نحوه مشخص شدن محل آموزش مهارت آموز و ارتباط با محل آموزش تا انتهای دوره مهارت آموزی

مهارت آموزان برای اطلاع از محل آموزش دوره مهارت آموزی خود و شروع ثبت نام غیرحضوری از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۳۰ آذر ماه تا ۱۲ شب پنجشنبه ۲ دی ماه فرصت دارند به سامانه ثبت نام مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان به نشانی ttc.cfu.ac.ir مراجعه کنند.

مهارت آموزان باید پس از مراجعه به آدرس فوق، در قسمت «ثبت نام و ورود دوره های مهارت آموزی» با استفاده از «کد رهگیری» و «کد ملی» خود وارد سامانه شوند و در این صفحه علاوه بر مشاهده مشخصات و رشته، استان و پردیس یا مرکز محل آموزش خود را که یکی از پردیس ها یا مراکز دانشگاه فرهنگیان در کل کشور است مشاهده کنند و فرایند بارگذاری مدارک و ثبت نام غیرحضوری خود را تا انتها ادامه دهند.

مهارت آموزان پس از مشخص شدن استان و پردیس محل آموزش و ثبت نام غیرحضوری، می بایست به سایت دانشگاه فرهنگیان استان محل آموزش خود (به عنوان مثال مهارت آموزان استان آذربایجان شرقی به سایت «دانشگاه فرهنگیان مدیریت امور پردیس های استان آذربایجان شرقی») مراجعه و اطلاعیه ها و برنامه های مربوط به دوره مهارت آموزی را از طریق این سایت دریافت کنند. همچنین شماره تلفن و آدرس محل آموزش مهارت آموزان در این سایت برای پاسخگویی حضوری و یا تلفنی مشخص شده است.

تذکر ۵ : توصیه می شود مهارت آموزان به هیچ وجه، رمز عبور خود را تا پایان دوره، تغییر ندهند تا دچار مسائلی مانند فراموشی رمز و یا سایر مشکلات سیستمی نشوند.

تذکر ۶ : مهارت آموزان باید در صورت بروز مشکل در هر یک از مراحل ثبت نام (با استفاده از شماره تلفن های مندرج در سایت پردیس یا مرکز محل آموزش) به مسئول ذیربط مراجعه کنند.

تذکر۷ : با توجه به برگزاری غیرحضوری دوره های مهارت آموزی، هرگونه جابه جایی محل آموزش در این دوره ها، مطلقا ممنوع می باشد و به چنین تقاضاهایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

د- ثبت نام حضوری

ثبت نام حضوری افراد بر اساس برنامه اعلام شده در سایت مدیریت امور پردیس های استانِ محل آموزشِ مهارت آموزان در طول پودمان اول انجام خواهد شد.

بهار کم بارشی خواهیم داشت
بیشتر...

تذکر۸ : ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:

پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه

اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه

اصل و کپی کارت ملی

اصل و کپی گواهینامه یا دانشنامه مدرک تحصیلی مورد تأیید استان سهمیه خدمتی

اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت (برای برادران)

اصل و کپی گواهی قبولی در آزمون داخلی برای مشمولین نهضت سواد آموزی

اصل معرفی نامه استان سهمیه خدمتی (این معرفی نامه بدون کد رهگیری، مهر و امضا فاقد اعتبار است)

۲ قطعه عکس پرسنلی

تذکر ۹: عدم مراجعه حضوری پذیرفته شدگان، طبق برنامه اعلامی مدیریت امور پردیس های استان مربوطه به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.

شروع و نحوه برگزاری دوره مهارت آموزی:

دوره مهارت آموزی شامل دو پودمان است که پودمان نخست آن از روز چهارشنبه یکم دی ماه آغاز می شود. مهارت آموزان باید پس از ثبت نام به سایت استان محل آموزش خود مراجعه و متنظر اطلاعیه ها و برنامه های استان و پردیس محل آموزش خود باشند. پودمان اول این دوره مهارت آموزی، به دلیل شرایط حال حاضر کشور و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، به صورت الکترونیکی (آنلاین و آفلاین) برگزار می شود.

بدین منظور علاوه بر برگزاری تعدادی کلاس آنلاین (براساس برنامه اعلام شده از استان محل آموزش)، بسته های یادگیری (به صورت ارائه فیلم یا کتب آموزشی) در آدرس ftp://file.cfu.ac.ir (فقط با مرورگر اینترنت اکسپلورر) در نظر گرفته شده است که از روز چهارشنبه مورخ یکم دی ماه نیز در دسترس و قابل استفاده است.

تذکر۱۰ : پاسخگویی به مشکلات مهارت آموزان پس از ورود به سامانه و مشخص شدن محل آموزش، برعهده استان محل برگزاری دوره است، بنابراین اکیداً از مراجعه حضوری یا تلفنی مهارت آموزان به سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان خودداری شود.

تذکر۱۱ : به مهارت آموزان محترم توصیه می شود تا پایان دوره، مرتبا اطلاعیه های پورتال اصلی دانشگاه فرهنگیان و اطلاعیه های پردیس و مرکز محل آموزش خود را پیگیری کنند. بدیهی است دانشگاه فرهنگیان اخبار مندرج در سایر مراجع اطلاع رسانی، اعم از سایت های خبری و شبکه های اجتماعی را تایید نکرده و هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

تذکر ۱۲: مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد این اطلاعیه و اطلاعیه های بعدی مندرج در پرتال دانشگاه فرهنگیان، بر عهده مهارت آموزان است.

لینک کوتاه : https://jamsa.ir/?p=39351
 • نویسنده : جامعه مهندسان ساختمان ایران
 • ارسال توسط :
 • منبع : شهرآرانیوز
 • 20 بازدید
 • بدون دیدگاه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.