• امروز : پنج شنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - جماد أول - 1444
  • برابر با : Thursday - 8 December - 2022
2

دکتر علی مجربی کرمانی به عنوان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز انتخاب شد

  • کد خبر : 54573
  • ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۷
دکتر علی مجربی کرمانی به عنوان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز انتخاب شد
هیات رییسه دومین سال از دوره پنجم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز انتخاب شد
یازدهمین جلسه فوق العاده هیات مدیره دوره پنجم، روز شنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۱ با دستور انتخاب هیات رییسه سال دوم از دوره پنجم در محل سالن جلسات هیات مدیره تشکیل شد.
در این نشست در ابتدای جلسه مهندس وحید کیانی به عنوان رییس سنی جلسه انتخاب گردید و سپس هیات مدیره وارد دستور انتخاب هیات رییسه شد.
برای مسوولیت ریاست سازمان آقای دکتر علی مجربی کرمانی به عنوان تنها کاندیدای این پست معرفی و با ۱۲ رای به عنوان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز برای یک دوره یکساله انتخاب شد.
همچنین برای مسوولیت نایب رییس اول سازمان خانم مهندس فریده قدیری به عنوان تنها کاندیدای این سمت معرفی و با ۱۳ رای به عنوان نایب رییس اول سازمان برای یک دوره یکساله انتخاب شد.
در ادامه آقای مهندس امید رضوانی فر به عنوان تنها کاندیدای مسوولیت نایب رییس سازمان معرفی و با ۱۳ رای به عنوان نایب رییس دوم سازمان برای یک دوره یکساله انتخاب شد.
تنها کاندیدای هیات مدیره برای مسوولیت دبیری سازمان نیز آقای مهندس غفور نصیرپور بود که وی نیز با ۱۳ رای برای یک دوره یکساله به عنوان دبیر سازمان برگزیده شد.
پس از آن هیات رییسه سازمان براساس ماده ۷۱ آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان برای شور در خصوص انتخاب و معرفی خزانه دار سازمان تشکیل جلسه دادند.
اعضای هیات رییسه سازمان آقای دکتر بهرنگ محمدی را برای تصدی مسوولیت خزانه داری سازمان به هیات مدیره معرفی کردند که وی نیز با ۱۳ رای هیات مدیره برای یکدوره یکساله به عنوان خزانه دار سازمان انتخاب شد.
در ادامه جلسه دکتر مجربی ریاست سازمان ضمن تشکر از اعتماد هیات مدیره، از تلاش های رییس و هیات رییسه سال اول  تقدیر کرد و ابراز امیدواری کرد با همدلی و همکاری همه اعضای هیات مدیره بتوانیم گام های موثری در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان برداشته شود.
مهندس محسن خیری نیز در پایان سومین دوره ریاست خود بر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز ضمن تشکر از هیات رییسه و هیات مدیره سازمان برای همراهی شان در یکسال گذشته برای هیات رییسه جدید آرزوی موفقیت کرد.
لینک کوتاه : https://jamsa.ir/?p=54573
  • نویسنده : جامع مهندسان ساختمان ایران
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی سازمان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز
  • 22 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای دکتر علی مجربی کرمانی به عنوان رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز انتخاب شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.