----- نکات مهندسی :
✅ نسبت آب به سيمان مهمترين علمل در مقاومت فشاري بتن ✅ تيرهای با دهانه بيش از 5 متر پايه هاي اطمينان الزامي است.

درباره جمسا

معرفی پایگاه خبری گفتمان مهندسی / جامعه مهندسان ساختمان ایران « جمسا »

امروزه استفاده از فناوری های نوین ارتباطی در پهنه وب جهان گستر قابلیت ها و امکانات مثمر ثمری را در اختیار طراحان و مبتکران هر حوزه قرار داده است تا بتوانند با استفاده از این ابزار ها و با خلق ایده هایی نو به رونق هر صنعت کمک نماید.

پایگاه خبری گفتمان مهندسی با مجوز رسمی (۸۲۵۶۴) از سامانه جامع رسانه های کشور از تاریخ ۹۷/۰۵/۱۰ با هدف خدمت به جامع مهندسی ساختمان کشور فعالیت خود را آغاز نموده است.

جامعه مهندسان ساختمان ایران که به اختصار «جمسا» نامیده می شود به عنوان اولین پایگاه خبری تعاملی ایران با برنامه ریزی دقیق توانسته است به جذب منابع خبری دسته اول و موثق جهت انتشار اخبار بدون واسطه به مردم بویژه جامعه مهندسی ساختمان کشور در قالب “پایگاه خبری گفتمان مهندسی” بپردازد.

در اتاق فکر گفتمان مهندسی مقرر گردید تا شیوه مدیریت این پایگاه بصورت تعاملی و با عنوان “جامعه مهندسان ساختمان ایران” که بطور اختصار «جمسا» نامیده می شود، صورت پذیرد.

جمسا” راهکاری برای انتشار اخبار صریح و کاربردی سازمان های نظام مهندسی ساختمان کشور است تا از این طریق بتوانند به راحتی به نشر اخبار و مقالات مهندسی و مورد نیاز جامعه مهندسی و مردم بپردازند و بازار تقاضا را بر اساس معلومات صحیح و کارشناسی شده شناسایی و مدیریت کنند.

بدرستی که اشتغال در سایه شناخت واقعی نیاز مردم و مهندسان از بازار تقاضا بوجود می آید.

 

کانال های ارتباطی ما با شما: jamsa.iran@gmail.com

تلفن تماس: ۳۴۲۷۸۵۱۸-۰۵۱

 

 

این صفحه محدود شده است. لطفا برای دیدن این صفحه وارد اکانت خود شوید یا ثبت نام کنید.