UA-73715573-3

درباره جمسا

معرفی پایگاه خبری گفتمان مهندسی / جامعه مهندسان ساختمان ایران « جمسا »

امروزه استفاده از فناوری های نوین ارتباطی در پهنه وب جهان گستر قابلیت ها و امکانات مثمر ثمری را در اختیار طراحان و مبتکران هر حوزه قرار داده است تا بتوانند با استفاده از این ابزار ها و با خلق ایده هایی نو به رونق هر صنعت کمک نماید.

پایگاه خبری گفتمان مهندسی با مجوز رسمی (۸۲۵۶۴) از سامانه جامع رسانه های کشور از تاریخ ۹۷/۰۵/۱۰ با هدف خدمت به جامع مهندسی ساختمان کشور فعالیت خود را آغاز نموده است.

جامعه مهندسان ساختمان ایران که به اختصار «جمسا» نامیده می شود به عنوان اولین پایگاه خبری تعاملی ایران با برنامه ریزی دقیق توانسته است به جذب منابع خبری دسته اول و موثق جهت انتشار اخبار بدون واسطه به مردم بویژه جامعه مهندسی ساختمان کشور در قالب “پایگاه خبری گفتمان مهندسی” بپردازد.

در اتاق فکر گفتمان مهندسی مقرر گردید تا شیوه مدیریت این پایگاه بصورت تعاملی و با عنوان “جامعه مهندسان ساختمان ایران” که بطور اختصار «جمسا» نامیده می شود، صورت پذیرد.

جمسا” راهکاری برای معرفی مهندسان خلاق و کارآمد است تا بتوانند به راحتی به نشر اخبار و مقالات مهندسی و مورد نیاز جامعه مهندسی و مردم بپردازند و بازار تقاضا را بر اساس معلومات صحیح و کارشناسی شده شناسایی و مدیریت کنند. بدرستی که اشتغال در سایه شناخت واقعی مردم و مهندسان از بازار تقاضا بوجود می آید.

در پایان از شما دعوت می شود با عضویت در «جمسا» به انتشار اخبار، تصاویر و ویدئوهای خبری بپردازید.

کانال های ارتباطی ما با شما: jamsa.iran@gmail.com

۰۵۱-۳۶۲۳۸۲۰۰ – ۰۹۱۵۴۰۰۷۷۳۰ – ۰۹۱۵۸۰۰۷۷۳۰