----- نکات مهندسی :
✅ نسبت آب به سيمان مهمترين علمل در مقاومت فشاري بتن ✅ تيرهای با دهانه بيش از 5 متر پايه هاي اطمينان الزامي است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » همایش و رویداد
✅ جلسه هماهنگی «کمیته داوران طراحی برتر سیستم های سازه ای در زمین های معمول در مشهد» برگزار شد
✅ جلسه هماهنگی «کمیته داوران طراحی برتر سیستم های سازه ای در زمین های معمول در مشهد» برگزار شد

✅ جلسه هماهنگی «کمیته داوران طراحی برتر سیستم های سازه ای در زمین های معمول در مشهد» برگزار شد

✅جلسه هماهنگی «کمیته داوران طراحی برتر سیستم های سازه ای در زمین های معمول در مشهد» برگزار شد به گزارش روابط عمومی سازمان در این جلسه مهندس محمدرضا مهردوست معاون پذیرش و آموزش سازمان ضمن عرض خوش آمدگویی به حاضران در جلسه، به بیان و تشریح دلایل و اهداف این رویداد پرداخت. مهندس دانیال محمدزاده […]

✅جلسه هماهنگی «کمیته داوران طراحی برتر سیستم های سازه ای در زمین های معمول در مشهد» برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان در این جلسه مهندس محمدرضا مهردوست معاون پذیرش و آموزش سازمان ضمن عرض خوش آمدگویی به حاضران در جلسه، به بیان و تشریح دلایل و اهداف این رویداد پرداخت.

مهندس دانیال محمدزاده مسئول دپارتمان نخبگان و ارتباط با صنعت و بخش پژوهش سازمان نیز در توضیحات تکمیلی ابعاد دیگر این رویداد را شرح و در ادامه داوران نظرات علمی و کاربردی خود را در جهت هر چه بهتر برگزاری این استارت آپ ارائه نمودند.

از اهم مصوبات این کمیته می‌توان به تصویب عنوان رویداد، تعیین تعداد طبقات سازه مورد نظر، تصویب اجرا در دو بخش سازه های فولادی و بتنی، تهیه دستورالعمل مسابقه، لزوم بررسی گودبرداری و … اشاره نمود.

لازم به ذکر است در این جلسه مهندس شرکاء رئیس سازمان، دکتر حمید کاظمی نایب رئیس سازمان و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، دکتر عباس کرم الدین عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر نصیرایی، دکتر علامتیان و دکتر صمدی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، مهندس جواد خراشادیزاده، مهندس شریف مهندس امیدوار و مهندس مجتهد پور حضور داشتند.

بر پایه این خبر، برگزاری این رویداد به زودی اعلام خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید!
آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان 18 و 19 مهر ماه 98 برگزار مي‌شود

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*