----- نکات مهندسی :
✅ نسبت آب به سيمان مهمترين علمل در مقاومت فشاري بتن ✅ تيرهای با دهانه بيش از 5 متر پايه هاي اطمينان الزامي است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبرهای عمومی
✅ تدوین پیش نویس نظام نامه ارجاع نظارت
✅ تدوین پیش نویس نظام نامه ارجاع نظارت

✅ تدوین پیش نویس نظام نامه ارجاع نظارت

تدوین پیش نویس نظام نامه ارجاع نظارت  جلسه تنظیم پیش نویس نظام نامه ارجاع نظارت در محل شورای مرکزی تشکیل شد و نتایج اولیه بررسی نظام نامه پیشنهادی در استان ها و گروه های تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.  مهندس احمدرضا طاهری اصل عضو شورای مرکزی که در پایان جلسه در گفتگو با […]

تدوین پیش نویس نظام نامه ارجاع نظارت 
جلسه تنظیم پیش نویس نظام نامه ارجاع نظارت در محل شورای مرکزی تشکیل شد و نتایج اولیه بررسی نظام نامه پیشنهادی در استان ها و گروه های تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 مهندس احمدرضا طاهری اصل عضو شورای مرکزی که در پایان جلسه در گفتگو با روابط عمومی شورای مرکزی گفت: برخی از موارد پیشنهادی در باره مفاد نظام نامه تکراری و برخی دیگر به دلیل عدم تطابق با مقررات ملی ساختمان به ویژه روح حاکم برمبحث دوم و نیز برخی دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های ابلاغی وزارت راه و شهرسازی، کنار گذاشته شد.
 به گفته وی موارد پیشنهادی که قابلیت استفاده داشت به همراه نقطه نظرات اعضای جلسه جمع بندی شد تا به صورت یک بسته پیشنهادی به هیئت رئیسه شورای مرکزی تحویل گردد .
به این ترتیب نظامنامه جدید تغییر عمده ای با نظام نامه پیشنهادی اولیه که در کارگروه تخصصی تهیه و با استفاده از دیدگاه های دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی تدوین شده بود ندارد و تنها در مواردی جزءی دیدگاه‌های استان‌ها در آن منظور شده است.
بیشتر بخوانید!
بررسی نحوه بهبود و استاندارد سازی فرایندهای اصلی سازمان های استانها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*