----- نکات مهندسی :
✅ نسبت آب به سيمان مهمترين علمل در مقاومت فشاري بتن ✅ تيرهای با دهانه بيش از 5 متر پايه هاي اطمينان الزامي است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » همایش و رویداد
یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات
یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات

یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات

در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات به همت مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به مدت سه روز در سالن پاکدامن مرکز تحقیقات برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، […]

در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود

یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات

یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات به همت مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به مدت سه روز در سالن پاکدامن مرکز تحقیقات برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات از ۳۰ مهر تا ۲ آبان در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.

محورهای همایش فوق شاملِ قیر و فرآورده‌های قیری، مخلوط‌های آسفالتی، بازیافت آسفالت، نظام فنی و اجرایی، مدیریت روسازی و روش‌های نگهداری و بهسازی، فن‌اوری‌های نوین، ماشین‌آلات روش‌های اجرایی، تحلیل و طراحی روسازی، و تثبیت لایه‌ها و روسازی‌های مرکب است.

گفتنی است: در یازدهمین همایش، پنجمین دوره مسابقات قیر و آسفالت برگزار می‌شود. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در همایش به نشانی www.bhrc.ac.ir  و یا www.iransphalt۱۱.ir مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید!
برگزاری مسابقات قهرماني شناي مهندسان سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*