----- نکات مهندسی :
✅ نسبت آب به سيمان مهمترين علمل در مقاومت فشاري بتن ✅ تيرهای با دهانه بيش از 5 متر پايه هاي اطمينان الزامي است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبرهای عمومی
“پیام نظام” یزد مروج مقررات ملی ساختمان در استان
“پیام نظام” یزد مروج مقررات ملی ساختمان در استان

“پیام نظام” یزد مروج مقررات ملی ساختمان در استان

“پیام نظام” یزد مروج مقررات ملی ساختمان در استان   “سازمان نظام مهندسی ساختمان استان  یزد اقدامات موثری  را برای اصلاح فرآیندهای درون سازمانی ، ارتباط های برون سازمانی و کنترل و نظارت بیشتر بر اعضا ، مهندسین ناظر و مجری انجام داده، که جای بسی تقدیر و تشکر است.” این مطلب را معاون عمرانی […]

“پیام نظام” یزد مروج مقررات ملی ساختمان در استان
 
“سازمان نظام مهندسی ساختمان استان  یزد اقدامات موثری  را برای اصلاح فرآیندهای درون سازمانی ، ارتباط های برون سازمانی و کنترل و نظارت بیشتر بر اعضا ، مهندسین ناظر و مجری انجام داده، که جای بسی تقدیر و تشکر است.”
این مطلب را معاون عمرانی استانداری یزد با درج تصویری از صفحه اول ویژه نامه “پیام نظام یزد” در صفحه شخصی خود در فضای مجازی، بیان داشته است.
به گزارش روابط عمومی سازمان، “پیام نظام” خبرنامه اختصاصی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد است  که هر ۱۰ روز یکبار در ۸ صفحه منتشر می شود و خبرهای حاکی از تعامل و همکاری دستگاه‌های مرتبط با صنعت ساختمان در آن انتشار می یابد.
 
 تازه ترین شماره این خبرنامه به بحث و بررسی مسائل مجریان ذیصلاح پرداخته است.
مطالبی چون اعتلای جایگاه مهندسان با حذف مجریان صوری، تسهیلات ویژه برای مجریان و همکاری اداره کل راه و شهرسازی با سازمان نظام مهندسی ساختمان برای بهبود عملکرد مجریان، در این نشریه به نقد و بررسی گذاشته شده است. 
 این ویژه‌نامه به سوالاتی چون نوع نگاه شهرداران استان به مجریان ذیصلاح و نحوه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان، شهرداری ها و اداره کل راه و شهرسازی در حوزه اجرا پاسخ داده است.
بیشتر بخوانید!
درخواست ریاست سازمان نظام مهندسی سمنان از اداره تامین اجتماعی جهت مشمولیت مهندسان طراح، ناظر و مجری ساختمان در بیمه کارگران ساختمانی

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*