اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: تسریع در اجرای طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم رضوی، آسایش زائران را به ارمغان می‌آورد

لطفاورود یا ثبت نام برای پسند کردن پست.
خبرها
photo 2019 03 21 15 03 45 - وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد:  تسریع در اجرای طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم رضوی، آسایش زائران را به ارمغان می‌آورد

 

به گزارش جمسا ، محمد اسلامی،وزیر راه و شهرسازی کشور که به مشهد مقدس سفر کرده است،  پس از بازدید از طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی در دیدار با سید مصطفی نعمتی،شهردار منطقه ثامن مشهدمقدس و مدیر نهادمجری این طرح اظهار کرد: طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی یکی از بزرگترین طرح های بهسازی شهری کشور محسوب می شود.

وی پیشبرد برنامه های این طرح را با توجه به شان و جایگاه بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام، ضروری دانست و افزود: نیازهای زائران و مجاوران ایجاب می کند که ما این طرح ملی را با ممارست خاصی دنبال کرده و از طولانی تر شدن اجرای آن پیشگیری کنیم.

اسلامی از همه کسانی که اراده کرده اند برای مشارکت در این طرح عظیم ملی خواست که هرچه سریعتر فعالیت خود را در پروژه های اجرایی آن آغاز کنند.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: با مشارکتی که شرکت بازآفرینی شهری، شرکت عمران و مسکن سازان ثامن، مجموعه نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی انجام می دهند و پشتیبانی که از سوی دولت محترم و وزارتخانه انجام خواهد گرفت، ان شاءالله بتوانیم هرچه سریعتر طرح را به سرانجام برسانیم.

وی گفت: اجرای سریع تر طرح باعث می شود از این وضعیت بلاتکلیفی خارج و با تسریع در اجرای طرح ها، محیطی راحت تر برای زائران با امکان دسترسی آسان تر به بارگاه قدسی امام رئوف حضرت ثامن الائمه (ع) فراهم نماییم تا همه بتوانند بدون دغدغه به زیارت مشرف شده و از سفر به مشهد مقدس و زیارت امام رضا (ع) لذت ببرند.

اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

«جمسا» جامع مهندسان ساختمان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *