اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

نمایشگاه ساختمان مشهد با حضور فعالان این صنعت در حال برگزاری است

لطفاورود یا ثبت نام برای پسند کردن پست.
خبرها
59003612 1 - نمایشگاه ساختمان مشهد با حضور فعالان این صنعت در حال برگزاری است

این نمایشگاه نشان داد صنعت ساختمان مشهد با توجه به فصل سرد توام با رکود و تلاطم، همچنان فعال است و با عرضه محصولات نوین ساختمانی در حال تلاش برای افزایش سهم بازار خود هستند.

شرکت های حاضر در این نمایشگاه با گفتگو با جامعه مهندسان ساختمان ایران، حضور در این نمایشگاه را مثبت ارزیابی کردند و از استقبال خوب مردم و متخصصان خبر دادند.

مهندس مظفریان مدیر برتر انرژی ساختمان کشور از بازدیدکنندگان متخصص این نمایشگاه، سطح محصولات عرضه شده را برابر با استانداردهای لازم دانست و شاخصه مصرف بهینه انرژی بویژه در محصولات و تجهیزات صنعت تاسیسات ساختمان را مناسب دانست.

مهندس حسینی مدیرعامل لیکا بلوک خراسان نیز از غرفه داران این نمایشگاه فضای حاکم بر نمایشگاه را متاثر از وضعیت حاکم بر صنعت ساختمان کشور دانست و سطح نمایشگاه را قابل قبول توصیف کرد.
وی تعداد بازدید کنندگان را تا کنون مناسب ارزیابی کرد و از مسوولان اطلاع رسانی بیشتری را در خصوص این نمایشگاه خواستار شد.

همزمان با این نمایشگاه پانزدهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری شهری، مسکن و انبوه سازان با حضور پر رنگ معاونت سرمایه گذاری شهرداری مشهد نیز در حال برگزاری است که عناوین دیگری نظیر هشتمین نمایشگاه صنعتی سازی فناوری های نوین ساختمان، نهمین نمایشگاه در و پنجره و تجهیزات وابسته و بیست و یکمین نمایشگاه کاشی و سرامیک، چینی و شیرآلات بهداشتی از دیگر موضوعات این نمایشگاه است که با حضور فعالان این صنایع در حال برگزاری است.

اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

«جمسا» جامع مهندسان ساختمان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *