اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

مدیر برتر انرژی صنعت ساختمان کشور: از ۵۵ هزار مگاوات در پیک مصرف برق کشور، ۲۰ هزارمگاوات آن مربوط به کولرهای گازی بوده است

لطفاورود یا ثبت نام برای پسند کردن پست.
خبرها
20190208 190520 - مدیر برتر انرژی صنعت ساختمان کشور: از ۵۵ هزار مگاوات در پیک مصرف برق کشور، ۲۰ هزارمگاوات آن مربوط به کولرهای گازی بوده است

مدیر برتر انرژی صنعت ساختمان کشور: از ۵۵ هزار مگاوات پیک مصرف برق، ۲۰ هزارمگاوات آن مربوط به کولرهای گازی بوده است

مدیر برتر انرژی صنعت ساختمان کشور با حضور در غرفه جامعه مهندسان ساختمان ایران گفت: ۵۵ هزار مگاوات در پیک تابستان امسال مصرف انرژی در سطح کشور داشته ایم که طبق آمار منتشر شده ۲۰ هزارمگاوات آن اختصاص به مصرف برق کولرهای گازی دارد.

به گزارش جمسا از نمایشگاه ساختمان مشهد؛ مهندس مظفریان با اعلام این خبر افزود: در سال جاری قطعی برقی که در اغلب نقاط کشور بویژه کلانشهرها داشته ایم بی ارتباط با استفاده بیش از حد از کولرها گازی بدون در نظر گرفتن شرایط اقلیمی نبوده است.

مسئول شاخه خراسان انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران در ادامه به اهداف این انجمن در استان های خراسان اشاره کرد و اظهار داشت: از دو سال گذشته شاخه خراسان این انجمن شکل گرفت است که به دو صورت پیوسته و گسسته اقدام به عضوگیری نموده است.

وی افزود: فرهنگ سازی در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی و برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با آن از فعالیت های این انجمن بوده است که تا کنون با استقبال خوبی نیز مواجه شده است.

مهندس محمد رضا مظفریان کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک و کارشناس مکانیک عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی بوده و در کارنامه خود مدیر برگزیده انرژی کشور و استان را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر عضو هیئت مدیره و دبیر انجمن صنفی مهندسان مکانیک خراسان رضوی و مدرس دانشگاه می باشد.

 

اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

«جمسا» جامع مهندسان ساختمان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *