اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

طرح جامع عمرانی پایانه مرزی ماهيرود در خراسان جنوبی آماده خواهد شد

لطفاورود یا ثبت نام برای پسند کردن پست.
خبرها
Governor - طرح جامع عمرانی پایانه مرزی ماهيرود در خراسان جنوبی آماده خواهد شد

استاندار خراسان جنوبی که در جلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزي استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود: اداره کل گمرکات استان تمامي مباحث ، موضوعات و مسائل و مشكلات پايانه مرزي ماهيرود را احصاء ، جمع بندي و اولويت بندي نمايد و براي بررسي بيشتر به حوزه معاونت اقتصادي استانداري ارسال شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ، محمد صادق معتمدیان ، با تاکيد بر اينکه طرح جامع عمراني پايانه مرزي ماهيرود آماده شود ، افزود: بعد از تهيه طرح جامع عمراني و نيز احصاء مشكلات اين بخش ، براي حل آنها تصميمات و اقدامات بعدي صورت خواهد گرفت.
مقام عالی دولت در استان، با بیان اینکه خرده فروشي در مرز ماهيرود در يک برنامه زمان بندي مشخص انجام خواهد شد، افزود: در خصوص تامين برق بازارچه مرزي ماهيرود نيز از طريق وزارت نيرو پيگيري هاي لازم صورت خواهد پذيرفت.
معتمدیان، استفاده از ظرفیت و توان بخش خصوصی در خصوص تجهيزات و مستحدثات مرتبط با استاندارد مطابق با ظرفيت هاي قانوني را مورد تاکيد قرار داد و افزود: در خصوص بازگشايي درب جديد بازارچه نيز بعد از انجام بررسي هاي لازم در آينده اي نزديک اقدام لازم صورت خواهد گرفت.
رئیس شورای ساماندهی مبادلات مرزي استان ، ادامه داد: ظرف مدت ۱۵ روز تمامي مشکلات ، مسائل و موضوعات مرتبط با پايانه مرزي ماهيرود از سوي اداره کل گمرکات بررسي ، احصاء و به استانداري منعكس شود تا بتوان براي حل و فصل آنها از طريق مراجع ذي ربط اقدامات لازم را صورت داد.
معتمدیان، به تحریم های ظالمانه عليه کشور عزيزمان ايران اشاره کرد و ادامه داد: در اين شرايط استفاده از مرزهاي مشترک با كشورهاي همسايه بهترين استراتژي است كه در خصوص انجام واردات از اين مرز نيز بعد از امكان سنجي و نيازسنجي هاي لازم از سوي اداره كل جهاد كشاورزي استان ، با هماهنگي مسئولين مرتبط در مركز اقدامات و پيگيري هاي مورد نياز انجام خواهد شد.

اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

«جمسا» جامع مهندسان ساختمان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *