اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

دبیر شورای تجلیل از پیشکسوتان و برگزیدگان صنعت ساختمان خراسان رضوی: توجه ویژه گروه صنایع گیتی پسند به مسئولیت های اجتماعی

لطفاورود یا ثبت نام برای پسند کردن پست.
خبرها
jamsa - دبیر شورای تجلیل از پیشکسوتان و برگزیدگان صنعت ساختمان خراسان رضوی: توجه ویژه گروه صنایع گیتی پسند به مسئولیت های اجتماعی

دبیر شورای تجلیل از پیشکسوتان و برگزیدگان صنعت ساختمان خراسان رضوی:

توجه ویژه گروه صنایع گیتی پسند به مسئولیت های اجتماعی

مهندس امیر هوشنگ عاشقان نژاد در گفتگو با جامعه مهندسان ساختمان ایران گفت: گروه صنایع گیتی پسند در کنار مسائل اقتصادی خود همواره به مسئولیت های اجتماعی توجه ویژه داشته که نظیر آن را می توان در حمایت از برگزاری تجلیل از پیشکسوتان و برگزیدگان صنعت ساختمان استان خراسان رضوی مشاهده کرد.

 

وی افزود: مسائل فرهنگی، آموزشی و همچنین توجه به سرمایه های اجتماعی این حوزه از صنعت از مواردی است که گروه صنایع گیتی پسند برای آن در قالب برگزاری سمینار ها و کنگره ها با همکاری سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها برنامه ریزی دارد.

 

مدیر پشتیبانی فنی گروه صنایع گیتی پسند با اشاره به همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی در برگزاری این مراسم افزود: انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی ایران، انجمن صنفی مهندسان مکانیک خراسان رضوی و سازمان نظام کاردانی ساختمان خراسان رضوی از دیگر حامیان این مراسم هستند.

 

وی از اهداف این مراسم را تکریم و ارج نهادن پیشکسوتان مهندسی ساختمان دانست و تشریح کرد: همسو سازی افکار و تشریک مساعی و درنهایت ارتقای سطح کیفی ساخت و ساز از اهداف برگزاری چنین مراسم هایی است.

 

مهندس عاشقان نژاد به همکاری های نزدیگ این گروه با سازمان های نظام مهندسی سطح کشور اشاره کرد و گفت: تا کنون دوره آموزشی متعددی را در بخش های مختلف صنعت ساختمان برگزار کرده ایم که مورد استقبال خوبی هم قرار گرفته است.

 

وی در ادامه به مخاطبان اصلی این برنامه ها اشاره کرد و گفت: مهندسان ساختمان، مجریان تاسیسات، شرکت های فنی و مهندسی و مجموعه های اقتصادی مرتبط با فناوری های نوین ساختمان از مخاطبان اصلی دوره های آموزشی، کنگره ها و همایش هایی است گروه صنایع گیتی پسند آن را برگزار می کند.

 

انتهای پیام/*

اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

«جمسا» جامع مهندسان ساختمان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *