----- نکات مهندسی :
✅ نسبت آب به سيمان مهمترين علمل در مقاومت فشاري بتن ✅ تيرهای با دهانه بيش از 5 متر پايه هاي اطمينان الزامي است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبرهای عمومی
تقدیر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از خدمات آتش نشانان
تقدیر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از خدمات آتش نشانان

تقدیر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از خدمات آتش نشانان

هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با حضور در سازمان آتش نشانی و ایمنی سنندج از خدمات مجموعه آتش نشانی در خدمت به شهروندان تقدیر کردند. در دیدار هیات مدیره از سازمان با مهندس فضل وزیری رئیس سازمان آتش نشانی و ایمنی سنندج و مجموعه مدیران و آتش نشانان این مجموعه ضمن تقدیر […]

هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با حضور در سازمان آتش نشانی و ایمنی سنندج از خدمات مجموعه آتش نشانی در خدمت به شهروندان تقدیر کردند.

در دیدار هیات مدیره از سازمان با مهندس فضل وزیری رئیس سازمان آتش نشانی و ایمنی سنندج و مجموعه مدیران و آتش نشانان این مجموعه ضمن تقدیر از تلاش های و خدمات انسانی آنان،  از نزدیک در جریان  تجهیزات و توانمندی های سازمان آتش نشانی قرار گرفتند.

مهندس فضل وزیری ضمن تقدیراز حضور هیات مدیره و اهتمام به این مجموعه خواستار همکاری با سازمان نظام مهندسی ساختمان و ارتقای ایمنی ساخت و سازها شد.

وی آمادگی این مجموعه را در رابطه با آموزش اعضای سازمان و برگزاری دوره های HSE و ایمنی اعلام کرد.

مهندس امید محمودی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان نیز طی سخنانی ضمن قدردانی از تلاش های انسانی مجموعه آتش نشانی و وظایف سنگین و خطیر آنان اعلام کرد: مجموعه نظام مهندسی همیشه قدردان زحمات آتش نشانان بوده است.

وی افزود: این سازمان از هیچ تلاشی در جهت همکاری با سازمان آتش نشانی و خدمت به شهروندان و بسط و فرهنگ سازی حوزه ایمنی دریغ نخواهد ورزید.

وی همچنین اعلام کرد: جلسات و نشست هایی در این رابطه برگزار شده و ادامه خواهد داشت.

در این نشست دکتر جمال قناعت، مهندس هیوا سیدیونسی، مهندس بهار راستین و مهندس غلامرضا رشادت در سخنانی وظایف خطیر و تلاش های مجموعه آتش نشانی را یادآور شدند.

بیشتر بخوانید!
برگزاری نشست سازندگان ذیصلاح استان يزد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*