« سجما »سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران

تدوین سند چشم انداز برنامه ششم توسعه ای استان تهران

لطفاورود یا ثبت نام برای پسند کردن پست.
خبرها
jamsa.ir  1 - تدوین سند چشم انداز برنامه ششم توسعه ای استان تهران

نشستهای تخصصی و راهبردی در راستای تهیه سند و برنامه ششم توسعه ای با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای تمامی ۱۶ شهرستان استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران  محمود وفایی نژاد رئیس اداره برنامه و بودجه راه و شهرسازی استان تهران با اعلام این خبر گفت : در این جلسات که به ریاست مهندس ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با  همراهی مهندس کاوه معاون مهندسی و ساخت , مهندس شیوا باقری معاون شهرسازی و معماری , مهندس عبدالملکی رئیس اداره بازآفرینی شهری برگزار گردید, برنامه های اجرایی این سند تا سال ۱۴۰۰ تدوین گردید.

وفایی گفت : بعد از انقلاب ۵ سند توسعه ای تدوین گردید که در تدوین سند ششم ضعفهای اسناد قبلی برطرف شده است . ضعف های عمده در اسناد و برنامه های گذشته این بود که آنها بعد از طرح و مصوب شدن به مرحله اجرا نمی رسید هم اکنون در برنامه توسعه ای ششم قابلیت عملیاتی و برش شهرستانی تحقق یافته است و تمامی دستگاهها و ادارات مطابق با وظیفه خود می بایست در تمامی شهرستانهای استان برنامه مصوب را عملیاتی کنند.

این گزارش می افزاید: با توجه به این مهم اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در بخش مربوط به وظیفه کاری اش (ساخت و توسعه راهها, عمرانی و شهرسازی) در تمامی شهرستانهای استان جلسات مربوط را به ریاست مهندس ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و فرمانداران شهرستانهای مربوطه  تشکیل داد که ماحصل آن تدوین سند برنامه ششم توسعه ای استان تا سال ۱۴۰۰ و عملیاتی شدن آن در تمامی شهرستانهای استان می باشد.

« سجما »سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران

«جمسا» جامع مهندسان ساختمان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *