اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

تدوین سند چشم انداز برنامه ششم توسعه ای استان تهران

لطفاورود یا ثبت نام برای پسند کردن پست.
خبرها
jamsa.ir  1 - تدوین سند چشم انداز برنامه ششم توسعه ای استان تهران

نشستهای تخصصی و راهبردی در راستای تهیه سند و برنامه ششم توسعه ای با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای تمامی ۱۶ شهرستان استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران  محمود وفایی نژاد رئیس اداره برنامه و بودجه راه و شهرسازی استان تهران با اعلام این خبر گفت : در این جلسات که به ریاست مهندس ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با  همراهی مهندس کاوه معاون مهندسی و ساخت , مهندس شیوا باقری معاون شهرسازی و معماری , مهندس عبدالملکی رئیس اداره بازآفرینی شهری برگزار گردید, برنامه های اجرایی این سند تا سال ۱۴۰۰ تدوین گردید.

وفایی گفت : بعد از انقلاب ۵ سند توسعه ای تدوین گردید که در تدوین سند ششم ضعفهای اسناد قبلی برطرف شده است . ضعف های عمده در اسناد و برنامه های گذشته این بود که آنها بعد از طرح و مصوب شدن به مرحله اجرا نمی رسید هم اکنون در برنامه توسعه ای ششم قابلیت عملیاتی و برش شهرستانی تحقق یافته است و تمامی دستگاهها و ادارات مطابق با وظیفه خود می بایست در تمامی شهرستانهای استان برنامه مصوب را عملیاتی کنند.

این گزارش می افزاید: با توجه به این مهم اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در بخش مربوط به وظیفه کاری اش (ساخت و توسعه راهها, عمرانی و شهرسازی) در تمامی شهرستانهای استان جلسات مربوط را به ریاست مهندس ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و فرمانداران شهرستانهای مربوطه  تشکیل داد که ماحصل آن تدوین سند برنامه ششم توسعه ای استان تا سال ۱۴۰۰ و عملیاتی شدن آن در تمامی شهرستانهای استان می باشد.

اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

«جمسا» جامع مهندسان ساختمان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *