----- نکات مهندسی :
✅ نسبت آب به سيمان مهمترين علمل در مقاومت فشاري بتن ✅ تيرهای با دهانه بيش از 5 متر پايه هاي اطمينان الزامي است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » همایش و رویداد
برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین
برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین

برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین

  نمایشگاه صنعت ساختمان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین گشایش یافت.   به گزارش روابط عمومی سازمان،  نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین شانزدهم مهر ماه با حضور مدیران استاني و جمعی کثیری از فعالان عرصه ساختمان افتتاح شد. این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر ۴ هزار […]

 
نمایشگاه صنعت ساختمان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین گشایش یافت.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان،  نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین شانزدهم مهر ماه با حضور مدیران استاني و جمعی کثیری از فعالان عرصه ساختمان افتتاح شد.

این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر ۴ هزار مترمربع برپا شده که نیمی از آن به برپایی ۵۹غرفه از استانهای همدان، البرز، یزد، تهران، اصفهان  و قزوین اختصاص یافته است.
 
۸۰ درصد شرکت کنندگان این نمایشگاه را تولیدکنندگان صنایع ساختمانی استان قزوین و مابقی به سایر استانها اختصاص داده شده است.
 
در این نمایشگاه انواع مصالح ساختمانی، کاشی و سرامیک، شیرآلات، آجرنما، سیستم های برقی، تاسیسات حرارتی و سرمایشی، خانه های هوشمند که تمامی آنها با معیارهای استانداردتولید شده در معرض دید علاقمندان و شهروندان قرار گرفته است.
 
این نمایشگاه از ۱۶ تا ۱۹ مهرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین برپاست و علاقمندان می توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۱ از آن دیدن کنند.
بیشتر بخوانید!
✅ چهارمین همایش زلزله،مدیریت بحران،دورنمای آینده

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*