اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

اجرای بیش از ۳ هزار پروژه عمرانی مددجویی در خراسان رضوی

لطفاورود یا ثبت نام برای پسند کردن پست.
خبرها
photo 2018 12 02 10 17 23 1 - اجرای بیش از 3 هزار پروژه عمرانی مددجویی در خراسان رضوی

اجرای بیش از ۳ هزار پروژه عمرانی مددجویی در خراسان رضوی

به گزارش جمسا؛مدیر ساختمان و امور مهندسی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد در ۹ ماهه امسال بیش از سه هزار پروژه عمرانی را در بخش خرید و ساخت مسکن شهری و روستایی، انجام تعمیرات و ساخت سرویس‌های بهداشتی انجام داده است.
محمدرحیم صحرا پیما، مدیر ساختمان و امور مهندسی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد در ۹ ماهه امسال بیش از سه هزار مورد پروژه عمرانی ویژه مددجویان تحت حمایت خود اجرا کرده است که این پروژه‌ها در بخش‌های خرید و ساخت مسکن شهری و روستایی، انجام تعمیرات و ساخت سرویس‌های بهداشتی بوده است.
وی بیان کرد: برای اجرای این پروژه‌ها ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
صحراپیما اظهار کرد: کمیته امداد خراسان رضوی در ۹ ماهه امسال ساخت بیش از هزار واحد مسکن روستایی، ساخت ۳۷۶ باب واحد شهری و بیش از هزار و ۸۰۰ مورد تعمیرات و سرویس بهداشتی را انجام داده است.
مدیر ساختمان و امور مهندسی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: سهم این نهاد در بخش ساخت و مقاوم‌سازی مسکن روستایی تا سقف ۱۵ میلیون تومان، مسکن شهری تا سقف ۲۵ میلیون تومان، تعمیرات تا سقف سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ساخت سرویس بهداشتی تا سقف ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به هر خانوار است.
وی ادامه داد: در کنار منابع داخلی کمیته امداد، اعطای تسهیلات از بانک‌های عامل، بنیاد مسکن و آورده مددجویان در خرید و ساخت مسکن بخش دیگر کار است.
صحراپیما خاطرنشان کرد: با توجه به فصل سرما و بی‌سرپناه بودن جمع کثیری از خانواده‌های تحت حمایت، حمایت و سخاوت مردم نیکوکار می‌تواند فضایی امن و گرم در فصل زمستان برای خانواده‌ها و ایتام نیازمند رقم بزند.

اپلیکیشن سامانه جامعه مهندسان ساختمان ایران

«جمسا» جامع مهندسان ساختمان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *